فیلمینو - دانلود فیلم ایرانی - دانلود سریال ایرانی

صفر کشکولی - فیلمینو

یکشنبه 29 بهمن 1396

دانلود فیلم همه چی عادیه

دسته بندی : فیلم اجتماعی ، فیلم ایرانی تاریخ : سه شنبه 26 دی 1396

دانلود فیلم همه چی عادیه با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی همه چی عادیه – دانلود فیلم همه چی عادیه نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی همه چی عادیه

دانلود رایگان فیلم “ همه چی عادیه ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم همه چی عادیه

فیلم همه چی عادیه جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن دامادی در سال 1396 به شمار می رود و با درخشش هنرمندانی از قبیل عباس غزالی ، بهنوش بختیاری ، رز رضوی ، پژمان بازغی ، رضا رویگری ، لیلا بلوکات ، سحر قریشی ، نگین معتضدی ، صفر کشکولی ، بیتا عالمی ، اسما حسینی ، امیر جنانی ، عرفان حسینی و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند. در خلاصه داستان فیلم همه چی عادیه آمده است ” جوانی روستایی که به دلیل کمبود و بحران آب و به دنبال لقمه نانی به پایتخت مهاجرت می‌ کند. او مجبور به فعالیت در مشاغلی می شود که دانش و تجربه ای از آن ها ندارد …. ” و ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم همه چی عادیه مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم همه چی عادیه با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

دانلود فیلم شانتاژ

دسته بندی : فیلم اجتماعی ، فیلم ایرانی تاریخ : سه شنبه 26 دی 1396

دانلود فیلم شانتاژ با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی شانتاژ – دانلود فیلم شانتاژ نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی شانتاژ

دانلود رایگان فیلم “ شانتاژ ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم شانتاژ

فیلم شانتاژ جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی امیر مومنی اصل در سال 1396 – 1397 به شمار می رود که تهیه کنندگی آن را محمد مهدی محمدی و پرویز قدسی بر عهده گرفته و این دو، دست در دست هم و با درخشش هنرمندانی از قبیل بهروز محمدی ، مریم خدارحمی ، علیرضا رئیسی ، افشین سنگ چاپ ، ساقی زینتی ، مجید شهریاری ، صفر کشکولی ، مهران اسبقی ، سینا مکارم ، دانیال صفاری ، دینیار گیوی ، حسین بدیهی ، رضا دیزجی ، عارف اکبری راد ، نیمتاج پورصفر ، رویا شمس و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند.

در خلاصه داستان فیلم شانتاژ آمده است ” مردی سرشناس و ثروتمند که همسرش توسط یک گروه تبهکار مورد اذیت و آزار قرار می گیرد و آن گروه با هدف باج گیری و اخاذی وارد زندگی این زوج شده و زندگی آن ها را به مخاطره می اندازند، اما …. ” و ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم شانتاژ مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم شانتاژ با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.